Ходунки каталки

За допомогою ходунків дитина набуває навичок ходьби, вчиться правильно тримати спинку, може вільно пересуватися по кімнаті. Пристосування допоможе дитині навчитися самостійно ходити та зрозуміти, що зможе обходитися без допомоги батьків. А для Вас з'явиться час для відпочинку. Ходунки допоможуть дитині з дитинства тренувати опорно-руховий апарат та бути постійно у русі, що добре вплине на імунітет. Малюк самостійно грає, розвивається, вчитися ходити при цьому залишається у повній безпеці.
З якого віку можна ходунки? Класичні з 6-7 місяців, коли м'язи хребта вже витримують вагу дитини. Спочатку малюка залишають у ходунках на 10 хвилин, а потім поступово збільшують час, але не більше однієї години на день, щоб не нашкодити поставі та ходьбі.
Які бувають? Ходунки-гойдалка (трансформер). За конструкцією нагадують класичні, але верхню частину в них можна повернути на 90 градусів, щоб заколисувати малюка.
Ходунки-каталка. Без сидіння, для старших дітей, від 9 місяців, які вже можуть самостійно триматися на ногах. Їхнє головне призначення – служити точної опори для малюка під час ходьби.

Далі
Приховати
Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)
DANKOTOYS
ТехноК
HASBRO
Kinderway
https://happy-baby.com.ua/defa-ru/
TIGRES
FANCY
Neca
Funko
Maximus Toys