Пластикові конструктори

Усі діти люблять збирати конструктори. Це дуже цікаво, розвиває уяву, дрібну моторику рук, логічне мислення. Процес може утримувати дитину на одній грі тривалий час, а різноманітність видів дитячих пластикових конструкторів не дозволить йому занудьгувати. Та й батькам можуть взяти участь у грі, допомагаючи дитині зрозуміти принцип.

Види пластмасових конструкторів

Гвинтовий. Щоб зібрати його, необхідно фіксувати деталі. Для цього в комплект входять гвинти, гайки та інструменти – викрутка та гайковий ключ із пластмаси.
Конструктор-пазл З його елементів можна зібрати як плоскі, і об'ємні фігури.
Конструктор-зчіпка. Складається з однотипних елементів, що зчіплюються між собою.
Геометричний архітектор. Деталі мають різні форми: трикутник, коло чи квадрат. У кожному є кілька отворів для з'єднання з іншими елементами.

На що звернути увагу при покупці

Розмір та кількість деталей. Для найменших — чим більші деталі і чим їх менше, тим краще. Для старших дітей все навпаки.
Якість матеріалу. Слідкуйте, щоб до складу деталей не входив небезпечний для дитячого здоров'я бісфенол А та інші шкідливі речовини.
Тема конструктора. Вона повинна відповідати віку дитини та її інтересам. Маленькому гонщику вибирайте модель спортивного автомобіля, юному любителю тварин - фігурку кумедного звіра.

Як вибрати пластиковий конструктор

Купити пластмасовий конструктор, який буде захоплюючим та цікавим, заняття на перший погляд легке. Але як не помилитися у виборі моделі, та подарувати дитині саме те, що вона хоче? Якщо дитина ще маленька, зверніть увагу на яскраві конструктори з великими деталями із серії від 2 до 5 років. Розроблені вони з огляду на вік, особливості дитячого організму та психіки. Вже дорослішому віці, коли діти формуються як особистість, не варто вибирати подарунок самостійно. Просто відсортуйте товари за віковою групою у лівій колонці на нашому сайті, та надайте йому право вибору.
Діти старше 5 років захоплюються моделюванням. У цій віковій групі популярні пластикові набори для складання прототипів військової техніки та флоту, машинок та інших складніших конструкцій. Причому, чим ретельніша деталізація моделі, тим цікавіша. Для розвитку просторового мислення педагоги рекомендують комплекти із можливістю створення тривимірних абстрактних чи геометричних конструкцій.
Далі
Приховати
Показано з 1 по 20 із 64 (4 сторінок)
DANKOTOYS
ТехноК
HASBRO
Kinderway
https://happy-baby.com.ua/defa-ru/
TIGRES
FANCY
Neca
Funko
Maximus Toys