Дартс
Дартс з'явився кілька століть тому у Великій Британії, і з тих пір залишається однаково популярним у дорослих та дітей. Якщо ще більше. Сьогодні дартс це повноцінний вид спорту і навіть свого роду філософія. Разом із розвитком технологій, окрім класичного, у продажу з'явилося багато нових видів, у тому числі для дітей. Дитячі набори для гри в дартс на липучках, магнітний дартс, електронний. При цьому, «дитячий дартс», тільки так називається, насправді, дорослі в нього грають із не меншим азартом.
Щодо безпеки гри, яка часто непокоїть батьків, то набори для класичного дартсу краще купувати дітям віком від 8 років. Дітям молодшого віку, можна купити магнітний набір, або на липучках - грати якими абсолютно безпечно.
Набір для дартса - це чудовий варіант для веселого та активного відпочинку з друзями та сім'єю! Гра розвиває окомір, спритність, моторику та уважність. Все, що для цього потрібно – повісити мішень на стіну, і можна починати захоплююче змагання.
У цій категорії ви знайдете кілька видів наборів дартсу:
- Дартс на липучках
- Електронний дартс
- Магнітний дартс
- Дартс класичний
Класичний дартс - його всі знають, тільки нагадаємо, що для гри використовуються дротики з гострими стрілами. Тому дітям віком до 8 років, краще вибрати інший варіант.
Електронний – його відмінність від класичного лише в електронній мішені. При попаданні в яку спалахує лампочка. Може також мати табло, яке автоматично рахує окуляри.
Дартс на липучках / присосках – дротики для гри замість голок оснащені липучкою – присосками. Тому абсолютно безпечний для дітей будь-якого віку.
Магнітний дартс – з магнітною мішенню та/або магнітними дротиками. Як і попередній варіант, абсолютно безпечний, тому без будь-яких поворотних обмежень.
Також у каталозі ви знайде аксесуари для гри, мішені – класичні та електронні моделі. І дротики – магнітні з тупими наконечниками та традиційні із загостреними.
Правила гри в дартс
Правила гри у дартс дуже прості. Діти можуть вибрати найлегший варіант — кидати дротики та записувати окуляри відповідно до позначень сектора, в який вони потрапили. Якщо ж ви хочете приєднатися до професіоналів, то дотримуйтесь класичних правил. Найчастіше грають у «501». Цифрове позначення може бути й іншим: 301, 101, 701 — суть одна і таже. Кожен гравець отримує початкові 501 очко, кидає дротик три рази та забирає свій результат від нарахованих очок. У кого зрештою виходить менше, той і переміг. Наприкінці гри потрібно зробити «подвоєння»: вибирається сума, наприклад, 50 і для цього потрібно потрапити в сектор з позначкою «25».
Видів ігор у дартс безліч, і можна постійно міняти їх та пробувати щось нове:
- у «буллі» необхідно потрапити до самого центру;
- у «подвійному раунді» зараховуються влучення по черзі до всіх секторів з 1 по 20;
- у «крикеті» потрібно потрапити у встановлені сектори тричі;
- у «1000» потрібно набрати саме таку суму, потрапляючи лише у 25, 50 та червоне коло по центру.
На якій висоті має буди мішень?
Мішень розташовують так, щоб її центр знаходився на висоті 1,73 м від підлоги / землі
Відстань до мішені
Місце для кидка має відстояти від мішені на 2,37 м, відмірявши, на підлозі проводять стартову лінію для борсков довжиною мінімум 43 см.