Іграшки

Усі товари можна придбати післяплатою, тобто. оплачуються після отримання та огляду у поштовому відділенні, та/або після доставки на вашу адресу. Товари категорії Іграшки та ігри для дітей можна повернути або обміняти протягом 14 днів після покупки. Для оформлення замовлення скористайтесь кнопкою «Купити» та вкажіть ваші реквізити у кошику.

Іграшки, будучи обов'язковим супутником дітей, предметом розваг, переживань, забав, має також загальноосвітнє значення, служить мети різнобічного розвитку дитини. Іграшка у пізнавальному відношенні виступає для дитини як своєрідний узагальнений зразок навколишньої матеріальної дійсності.

Але цінність гри та іграшки полягає не тільки в тому, що вони знайомлять дитину з життям, головне, що вони є важливим фактором поетапного руху психічного розвитку, що забезпечує йому можливість здійснення всіх видів діяльності на високому рівні.

Зважаючи на те, що іграшки мають велике значення для розвитку дитячої гри, слід звернути увагу на їхній підбір. Вибір іграшки – серйозна, доросла справа, яка потребує часу та знань. Необхідно враховувати особливості характеру та здоров'я, здібності та переваги дитини, а також побутові умови вашої родини.

Але не забувайте, що зовнішня привабливість іграшки обов'язково має співвідноситися з її педагогічною цінністю та безпекою для здоров'я малюка.

Приємних покупок та гарного настрою!

Далі
Приховати
Показано з 1 по 20 із 4952 (248 сторінок)
DANKOTOYS
ТехноК
HASBRO
Kinderway
https://happy-baby.com.ua/defa-ru/
TIGRES
FANCY
Neca
Funko
Maximus Toys